Zamknij
REKLAMA

Konferencja Nadnoteckiej Grupy Rybackiej

08:09, 20.05.2019 | fct
Skomentuj
REKLAMA

Nadnotecka Grupa Rybacka, realizując zapisy Rybackiej Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023, zaprasza wszystkich członków, wnioskodawców oraz beneficjentów NGR na konferencję promującą projekty zrealizowane za pośrednictwem NGR oraz efekty wdrażania LSR.

Konferencja odbędzie się 29 maja br. w Hotelu "Smolarnia" koło Trzcianki. Jej celem jest przede wszystkim podsumowanie i przekazanie informacji na temat dotychczasowych efektów i postępów wdrażania LSR, w tym m.in. o stopniu wykorzystania budżetu NGR, osiągnięciu wskaźników LSR oraz projektach, które uzyskały wsparcie za pośrednictwem NGR.

W trakcie konferencji odbędzie się wykład dotyczący dotychczasowych doświadczeń NGR we wdrażaniu LSR połączony z prezentacją wyników okresowej ewaluacji LSR za lata 2016-2018, które omówi twórca raportu ewaluacyjnego Piotr Jaworski, a także wykład na temat marketingu w gospodarstwach rybackich, który przeprowadzi Zbigniew Szczepański, przedstawiciel Towarzystwa Promocji Ryb "Pan Karp".

Dla wnioskodawców oraz beneficjentów NGR konferencja będzie doskonałą okazją promocji swoich projektów - zarówno zrealizowanych, jak i zaplanowanych do realizacji (prezentacja multimedialna, zdjęcia, film).

Osoby gotowe pochwalić się swoim talentem kulinarnym mogą wziąć udział w konkursie kulinarnym "Nadnoteckie smaki", którego celem będzie promocja spożycia i możliwości wykorzystania ryb słodkowodnych w kuchni oraz ich walorów odżywczych.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10.00.

[ZT]148[/ZT]

(fct)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA