Zamknij

Trwają zapisy do Akademii Lokalnego Animatora

08:33, 04.02.2020 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Chcesz podnieść swoją wiedzę i poznać niezbędne narzędzia służące aktywizacji mieszkańców? Pomagamy aktywizować, wpieramy, integrujemy i szkolimy! Nasza wiedza w Twoich rękach!

Odpowiadając na potrzeby mieszkańców, Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania organizuje cykl szkoleń dla animatorów lokalnych.

- Chcemy w pełni wykorzystać drzemiący potencjał wśród społeczeństwa poprzez wzmocnienie lokalnych liderów z całego obszaru LGD. Zapraszamy do udziału osoby zaangażowane w działalność lokalną: społeczników, wolontariuszy, przedstawicieli organizacji pozarządowych, rad sołeckich! Przed Tobą możliwość podniesienia jakości życia na obszarach wiejskich. Wypełnij formularz i daj sobie szansę na rozwój!

Do udziału w projekcie Akademia Lokalnego Animatora zakwalifikowanych zostanie 25 osób, w tym 60% będą stanowiły kobiety. W pierwszej części projektu przeprowadzony zostanie cykl 5 szkoleń warsztatowych - spotkania dwudniowe, weekendowe w następujących terminach: 28-29.02.2020, 13-14.03.2020, 27-28.03.2020, 3-4.04.2020, 17-18.04.2020.

W drugiej części projektu zorganizowana zostanie wizyta studyjna w zakresie dobrych praktyk w okolice województwa kujawsko-pomorskiego.

W trzeciej części - na zakończenie projektu - zorganizowane zostanie spotkanie podsumowujące projekt, na którym uczestnicy projektu przedstawią to, co udało im się wprowadzić oraz wykorzystać z pozyskanej wiedzy oraz dobrych praktyk. Dla najlepszych przewidziane są nagrody.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Organizator zapewnia spotkania warsztatowe na wysokim poziomie, wyżywienie i zakwaterowanie oraz bezpłatny parking (Zajazd "Meteor" w Lubaszu).

Uczestnicy opłacają samodzielnie koszty dojazdu na warsztaty.

Aby zgłosić swój udział w projekcie należy zapoznać się z formularzem rekrutacyjnym, wypełnić i dostarczyć do Biura LGD wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do dnia 25 lutego 2020 r. osobiście lub Pocztą Polską na adres biura: ul. Kościuszki 88/37, 64-700 Czarnków.

Nie czekaj do ostatniej chwili - decyduje kolejność zgłoszeń.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktyct.pl | Prawa zastrzeżone