Zamknij
REKLAMA

Mario potrzebuje naszej pomocy. Weź udział w zrzutce!

10:54, 14.08.2021 | fct
Skomentuj
REKLAMA

Zna go prawie każdy miłośnik sportu w Pile i w okolicach - to właśnie Mario jest od lat kojarzony z relacjami sportowymi, które możemy czytać w Tygodniku Nowym czy na jego portalu Mariogool. Przez wiele lat opisywał historie sportowców, a teraz znajomi, przyjaciele i ludzie sportu muszą pomóc, by mógł napisać nową historię sobie samemu.

56-letni Mariusz Markowski od kilku lat wspierał ze swoim Stowarzyszeniem "Dajmy Szansę Naszym" osoby niepełnosprawne, dzieci zasługujące na pomoc innych i nigdy chyba nie pomyślał, że będzie czas, gdy on sam będzie potrzebował takiej pomocy. Szczycący się najbardziej otrzymaniem tytułu Honorowego Przyjaciela Zespołu Szkół Specjalnych w Rzadkowie, jest po niefortunnym wypadku, w wyniku którego po 40-dniowej hospitalizacji stracił prawą stopę.

Na portalu Zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na dalszą, bardzo drogą rehabilitację Mariusza i niezbędną do normalnego funkcjonowania protezę. Założony na poziomie 80 tysięcy złotych próg zbiórki pokryje koszt protezy średniej jakości, która już pozwoli mu funkcjonować. Na rynku dostępne są dużo droższe protezy, więc im więcej uda się zebrać, tym na lepszą protezę będzie mógł pozwolić sobie Mario.

(fct)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%