Zamknij

Wojciech Zalewski, reprezentant Miasta Czarnków, zajął drugie miejsce w Finałach Letnich Mistrzostw Polskiej Ligi Tenisa 2020 w Radomiu

10:13, 29.09.2020 UM Czarnków Aktualizacja: 10:15, 29.09.2020
Skomentuj

Wojciech Zalewski, reprezentant Miasta Czarnków, zaprezentował się wspaniale w Finałach Letnich Mistrzostw Polskiej Ligi Tenisa 2020 w Radomiu.

Wojtek w walce o mistrzowski i ogólnopolski prestiż zajął II miejsce w Polsce. W dwudniowym turnieju rozegrał 7 meczów, z czego w 6 okazał się lepszy od uznanych zawodników z całej Polski, a dopiero w finale uległ niezwykłemu tenisiście z Rybnika Marcinowi Pokrzywnickiemu, ostatecznie zajmując II miejsce.

Prawo do gry w Radomskim Wielkim Finale wywalczył sobie wygrywając turniej Open w Zielonej Górze.

Wojciech Zalewski jest aktualnie liderem rankingów Polskiej Ligi Tenisa. Punkty do rankingów zbierał wygrywając turnieje w Sanoku i Zielonej Górze, grając w półfinałach w Gdańsku i Włocławku oraz wygrywając mecze w wielu miastach w Polsce.