Zamknij

W Akademiku ANS w Pile będzie strefa studenckiego relaksu

12.45, 02.11.2022 ANS w Pile Aktualizacja: 12.46, 02.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Studenci mieszkający w Domu Studenckim Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile zyskają doskonałe miejsce do relaksu.

W nowym pomieszczeniu, z którego korzystać będą również zagraniczni studenci z programu wymiany międzynarodowej ERASMUS+, znajdować będą się 4 strefy odpoczynku - w tym strefa gier, które pomogą studentom zintegrować się oraz zrelaksować po nauce.

Co ważne - w nowej sali powstał także studencki mural. Do realizacji tego wyjątkowego dzieła uczelnia zaprosiła dwójkę znanych, lokalnych artystów - Rose i Tee Tosa, którzy doskonale oddali studencki klimat.

Otwarcie studenckiej strefy relaksu wraz z samorządem studenckim uczelni oraz członkami Rady Mieszkańców Domu Studenckiego, dokona najprawdopodobniej minister Wojciech Murdzek - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii Grzegorz Piechowiak.

Uroczyste otwarcie nowej sali odbędzie się w poniedziałek 7 listopada o godzinie 13.00 w Domu Studenta przy ulicy Żeromskiego 14.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

(ANS w Pile)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%