Zamknij
REKLAMA

PWSZ w Wałczu: studia Twoich marzeń i ambicji

09:49, 04.05.2021 | artykuł promocyjny
Skomentuj
REKLAMA

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu zapewnia studentom kształcenie na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia (licencjackich i inżynierskich), studiach II stopnia (magisterskich) oraz na studiach podyplomowych.

Oferta kształcenia obejmuje obszary wchodzące w zakres nauk społeczno-ekonomicznych, technicznych, humanistycznych i o kulturze fizycznej. Ponadto uczelnia oferuje zdobycie dodatkowych kwalifikacji w postaci przygotowania pedagogicznego do wykonywania zawodu nauczyciela, w zakresie wiedzy nabytej w toku głównych kierunków studiów.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu oferuje chętnym studentom także system studiów umożliwiających łączenie studiów i pracy zarobkowej. Realizowane jest to w ramach indywidualnej organizacji studiów.

Szeroka oferta edukacyjna stwarza również duże możliwości wyboru studiów zgodnie z profilem zainteresowań i pasji oraz takiego pokierowania swoim wykształceniem, aby być konkurencyjnym na trudnym rynku pracy.

Jesteśmy gwarantem jakości kształcenia nie tylko dlatego, że jako uczelnia publiczna mamy ustawowy obowiązek zapewnienia jakości i podlegamy systematycznie ocenie Polskiej Komisji Akredytacyjnej, ale przede wszystkim dlatego, że zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych nauczycieli akademickich. Dodatkowym atutem jest własna, dobrze wyposażona baza dydaktyczna.

Naszym studentom oferujemy szeroki zakres możliwości rozwijania zainteresowań, wspieramy studenckie inicjatywy, rozrywkę, akademickie rywalizacje sportowe oraz wspomagamy budowę ścieżek kariery zawodowej.

Uczelnia nie tylko aktywnie uczestniczy w życiu miasta i regionu, ale w coraz większym stopniu rozwija współpracę międzynarodową, obejmującą wyjazdy studentów i pracowników do zagranicznych uczelni partnerskich oraz przyjazdy studentów i pracowników z tych uczelni. Najważniejszy z programów europejskich, Erasmus+, oferuje studentom stypendia na studia i praktyki za granicą, co daje możliwość doskonalenia języków obcych, poznania sposobu nauczania w innych krajach, zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku i nawiązania nowych znajomości.

Zapraszamy do studiowania w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałczu w przekonaniu, że studia na naszej uczelni pozwolą nie tylko sprostać wyzwaniom współczesnego rynku pracy, ale jednocześnie sprawią satysfakcję i przyczynią się do urzeczywistnienia osobistych ambicji i marzeń.

(artykuł promocyjny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%