Zamknij
REKLAMA

Blue-Green Country&Blues Festival

08:14, 11.08.2021 | fct
Skomentuj
REKLAMA

21 sierpnia w amfiteatrze w Dzierżążnie Wielkim (gm. Wieleń) odbędzie się Blue-Green Country&Blues Festival połączony z piknikiem ekologicznym.

To druga edycja festiwalu, który początkowo nosił nazwę Przystanek Dzierżążno, po rocznej przerwie wymuszonej przez pandemię. Blue-Green Country&Blues Festival odbywa się w pięknej oprawie - w kameralnym amfiteatrze nad brzegiem jeziora Dzierżążno, w sercu ogromnego kompleksu leśnego na północnych krańcach Wielkopolski.

Festiwal organizują Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki "Bukówka" oraz Gmina Wieleń. Jego pomysłodawcą i głównym organizatorem jest tak naprawdę jeden człowiek - pasjonat muzyki i animator wydarzeń kulturalnych, lonesome cowboy Andrzej Wojciechowski. To na jego zew 2 lata temu stawili się w Dzierżążnie Sławek Wierzcholski ze swoją Nocną Zmianą Bluesa czy Robert Kordylewski - wirtuoz gitary fingerstyle i profesor bluesa, a także charyzmatyczny śpiewający kowboj - Paweł Bączkowski, który powróci i w tym roku.

Eko-piknik rozpocznie się o godzinie 14.30. Start festiwalu o godzinie 17.00. Wystąpią: Paweł Bączkowski solo, Heavylites (Piła, Ujście), The Mood Breakers (Warszawa), Ślad (Strzegom), Miron Nalepa Band (Piła, Wrocław).

(fct)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%