Zamknij
REKLAMA

Budynki po modernizacji. Wyglądają świetnie!

08.43, 19.01.2023 MiG Trzcianka Aktualizacja: 08.45, 19.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

W Trzciance zakończono termomodernizację budynków komunalnych przy ulicy Sikorskiego 40 oraz przy Kopernika 9.

Przedsięwzięcie pn. "Termomodernizacja budynku komunalnego mieszkalnego wielorodzinnego, zlokalizowanego w Trzciance przy ul. Kopernika 9" oraz przedsięwzięcie pn. "Termomodernizacja budynku komunalnego mieszkalnego wielorodzinnego, zlokalizowanego w Trzciance przy ul. Sikorskiego 40", dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, z przeznaczeniem na wsparcie realizacji przedsięwzięć związanych z efektywnością energetyczną i ochroną powietrza.

Pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu a Gminą Trzcianka zostały zawarte dwie umowy pożyczek:

- w kwocie 1.043.200 zł na pokrycie kosztów kwalifikowanych związanych z realizacją przedsięwzięcia pn. "Termomodernizacja budynku komunalnego mieszkalnego wielorodzinnego, zlokalizowanego w Trzciance przy ul. Kopernika 9",

- w kwocie 649.980 zł na pokrycie kosztów kwalifikowanych związanych z realizacją przedsięwzięcia pn. "Termomodernizacja budynku komunalnego mieszkalnego wielorodzinnego, zlokalizowanego w Trzciance przy ul. Sikorskiego 40".

Wykonawcą inwestycji była firma Rem-Bud Henryk Grzymski z Trzcianki.

(MiG Trzcianka)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%