Zamknij
REKLAMA

Odeszli na emeryturę. Podziękowania dla nauczycieli

07.59, 28.06.2022 Przemysław Grześkowiak, dyrektor SAO Wieleń
Skomentuj fot. SAO Wieleń
REKLAMA

W dniu zakończenia roku szkolnego zastępca burmistrza Wielenia Jan Graczyk spotkał się z nauczycielami, którzy kończą swoją karierę zawodową w szkole.

Z zawodu nauczycielskiego na zasłużoną emeryturę odchodzą Alfreda Bartkowiak - nauczyciel wychowania przedszkolnego w Gminnym Przedszkolu w Wieleniu, Arleta Kutereba - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Dzierżążnie Wielkim i Anna Gniołka - nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Miałach.

Jan Graczyk podziękował pedagogom za zaangażowanie, czas poświęcony na doskonalenie jakości pracy placówek, w których pracowali. Życzył również zdrowia, radości życia i zadowolenia oraz spełnienia marzeń, na realizację których z pewnością znajdą teraz czas.

Podziękowania i życzenia pomyślności złożyli również dyrektor Samorządowej Administracji Oświatowej w Wieleniu Przemysław Grześkowiak, dyrektor Gminnego Przedszkola w Wieleniu Monika Graś, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Dzierżążnie Wielkim Iwona Błachnia.

W związku z nieobecnością Anny Gniołki list gratulacyjny odebrała Joanna Ignaszak, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Miałach.

Wszyscy obecni na spotkaniu podkreślali, że teraz nastał czas nowych wyzwań i życzyli emerytom pomyślności w ich realizacji. Ze wszystkich stron płynęły życzenia zdrowia.

Na zakończenie spotkania, przy wspólnej kawie, nauczyciele wspominali lata spędzone w zawodzie nauczyciela oraz dzielili się swoimi planami na przyszłość.

(Przemysław Grześkowiak, dyrektor SAO Wieleń)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%