Zamknij

LGD organizuje wizytę studyjną w Bieszczadach

08:22, 21.09.2019 | fct
REKLAMA
Skomentuj

Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania zaprasza do udziału w wizycie studyjnej w Bieszczady w ramach projektu "Platforma współpracy sektora społecznego" w ramach LSR na lata 2014-2020.

Wizyta odbędzie się w dniach 5-8 października br. Jej tematem będzie prezentacja 15-letnich doświadczeń Fundacji Bieszczadzkiej i podmiotów skupionych w Grupie Partnerskiej "Zielone Bieszczady" oraz Lokalnej Grupy Działania "Zielone Bieszczady".

Cele wizyty to spotkanie z organizacją o dużym lokalnym dorobku i zakorzenieniu w społeczności lokalnej, poznanie specyfiki partnerstwa lokalnego na przykładzie LGD, poznanie zasad promocji działalności organizacji pozarządowych i wzmacniania ich znaczenia wśród lokalnej społeczności, poznanie dobrych praktyk z zakresu ekonomizacji działań organizacyjnych pozarządowych (działalność odpłatna, działalność gospodarcza) oraz zwiększenie motywacji uczestników do podejmowania własnych tego typu działań, wykorzystanie dobrych praktyk w celu realizacji własnych inicjatyw.

- Projekt skierowany jest do mieszkańców całego powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego obejmującego obszar 8 gmin. Do uczestnictwa w wizycie studyjnej zapraszamy ludzi zaangażowanych w życie społeczne, aby pokazać im dobre praktyki przedsiębiorczości społecznej oraz zachęcić do działań w zakresie rozwoju produktów turystycznych, ich promocji oraz sprzedaży a przede wszystkim ludzi młodych celem wzmocnienia ich więzi z miejscem zamieszkania. Aby zgłosić swój udział w projekcie należy zapoznać się z Regulaminem uczestnictwa, wypełnić i dostarczyć do Biura LGD Deklarację uczestnictwa oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do dnia 30 września 2019 roku. Nie czekaj do ostatniej chwili - decyduje kolejność zgłoszeń - informuje Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania.

(fct)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktyct.pl | Prawa zastrzeżone