Zamknij
REKLAMA

Święto Noteci na marinie w Czarnkowie

07:51, 22.07.2019 | fct
REKLAMA
Skomentuj
fot. Grzegorz Wójcik

28 lipca w Czarnkowie odbędzie się "Święto Noteci" - impreza promująca i jednocząca ludzi wokół przepływającej przez Czarnków rzeki Noteć, która jest integralną częścią Wielkiej Pętli Wielkopolski oraz Międzynarodowej Drogi Wodnej E70 Berlin-Kaliningrad.

 Impreza plenerowa "Święto Noteci", której przyświecać będzie hasło "Morskie opowieści znad Noteci", organizowana jest na czarnkowskiej marinie, gdzie mają miejsce liczne atrakcje związane z tematyką wodną dla całych rodzin. Odbywają się m.in. rejsy statkiem wycieczkowym "Wł. Łokietek", wyścigi kajaków i łodzi, pokazy sprzętu ratowniczego. Czarnkowska marina umożliwia wypożyczenie kajaków, łodzi oraz rowerów miejskich.

 Najbliższej niedzieli do mariny przybije statek piratów, którzy zgubili kurs i biesiadować będą w porcie. Podpiszą pakt z obsługą portu i godnie będą uczyć mieszkańców sztuki marynarskiej. Zaskakujące i świeże w formie scenerii wydarzenia przeniosą w kulturę piratów. W porcie dominować będą atrakcje fakultatywne, inspirująca piracka fabuła, spotkania i pozytywna energia, atrakcje rodzinne, zabawy integrujące, szalone konkursy i zabawy, kula lądowa i pokaz ratownictwa wodnego, dmuchane zjeżdżalnie itp. I to wszystko za darmo!

 Ponadto będą rejsy statkami po Noteci za jedyne 10 zł (dzieci do lat 7 za darmo).

 Przez cały czas trwania imprezy (14.00-20.00) odbywa się będzie promocja walorów Wielkiej Pętli Wielkopolski, której rzeka Noteć i czarnkowska mMarina są integralnym składnikiem.

 Organizatorem "Święta Noteci" jest OSiR w Czarnkowie.

 

REKLAMA
(fct)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktyct.pl | Prawa zastrzeżone