Zamknij
REKLAMA

Pani Anna ma 100 lat! Gratulacje od premiera

10:52, 21.07.2020 | UM Czarnków
Skomentuj fot. UM Czarnków
REKLAMA

10 lipca br. sto lat skończyła pani Anna Dykaw z Czarnkowa. W tym wyjątkowym dniu Jubilatce towarzyszyła rodzina oraz przedstawiciele władz samorządowych.

Burmistrz Andrzej Tadla składając życzenia podkreślił, że to okazja wyjątkowa i doniosła. Sto lat to czas, w którym można zebrać mnóstwo cennych doświadczeń i życiowej mądrości.

Gratulując pięknego jubileuszu burmistrz życzył Pani Annie zdrowia i szczęścia, aby każda chwila spędzona w otoczeniu pełnym miłości i szacunku dodawała Jej sił na każdy kolejny dzień. Wręczył upominek oraz bukiet kwiatów.

Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej był specjalnie na tę okazję przygotowany tort urodzinowy. Nie mogło zabraknąć również toastu za zdrowie Pani Anny.

Jubilatka otrzymała także serdeczne gratulacje oraz życzenia od Prezesa Rady Ministrów RP Mateusza Morawieckiego, a list gratulacyjny przekazał burmistrz.

Pani Anna przeżyła cały wiek naszej polskiej historii, doświadczyła chwil radosnych i trudnych w dziejach naszej Ojczyzny. To dziedzictwo jest źródłem cennych rad i wskazówek dla bliskich Pani Anny, a dla całej społeczności naszego Miasta pozostaje powodem podziwu.

(UM Czarnków)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA