Zamknij
REKLAMA

Konkurs plastyczno-literacki z okazji Dnia Dziecka

19:27, 25.06.2020 | MGOK Krzyż Wlkp.
Skomentuj fot. MGOK Krzyż Wlkp.
REKLAMA

W krzyskiej tradycji Dzień Dziecka obchodzony był zwykle hucznie i kolorowo. W tym roku niestety nie mogliśmy świętować wspólnie z dziećmi, jednak znaleźliśmy sposób aby umilić im ten dzień.

Od 1 do 5 czerwca za pomocą Facebooka życzenia najmłodszym składały znane i lubiane osoby z terenu Miasta i Gminy Krzyż Wielkopolski. Jedną z nich była Paulina Pankowska-Niezborała, która jest sekretarzem Nadleśnictwa Krzyż. Przy okazji pozdrowień ogłosiła konkurs plastyczno-literacki, w którym uczestnicy mieli za zadanie narysować bądź opisać, jak spędzili Dzień Dziecka.

Do Ośrodka Kultury wpłynęło 5 prac plastycznych. Charakteryzowały się one starannością, pomysłowością oraz zgodnością z tematem. W związku z tym, komisja konkursowa postanowiła wyróżnić wszystkich autorów: Marię Matkowską, Nadię Bołądź, Zuzannę Górską, Amelię Górską oraz Kajetana Chmuraka.

Pamiątkowe dyplomy, a także wspaniałe nagrody ufundowane przez Nadleśnictwo, wręczyły dzieciom sekretarz Paulina Pankowska-Niezborała oraz dyrektor Ośrodka Kultury Katarzyna Waśko. Gratulujemy serdecznie!

(MGOK Krzyż Wlkp.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA