Zamknij

W Trzciance działa Dzienny Dom Senior+

MiG Trzcianka 10:56, 08.01.2021
Skomentuj fot. MiG Trzcianka fot. MiG Trzcianka

Dzięki środkom pozyskanym przez gminę Trzcianka z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020, w Trzciance powstał Dzienny Dom Senior+. Mieści się na osiedlu Słowackiego i działa od 5 stycznia br. w strukturach Centrum Usług Społecznych.

W ramach Dziennego Domu Senior+ powstały pomieszczenie klubowe, pomieszczenia terapii indywidualnej, pomieszczenia do wypoczynku, sala rehabilitacyjna, szatnia oraz pokój zabiegowo-pielęgniarski. Każde z nowo powstałych pomieszczeń będzie w pełni wyposażone.

Na jego powstanie placówki gmina Trzcianka pozyskała 300.000 zł dofinansowania z rządowego programu Senior+. Koszt całej inwestycji to 523.659 zł.

(MiG Trzcianka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktyct.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%