Zamknij
REKLAMA

Trzcianecka Rada Seniorów o walce z koronawirusem

08:10, 03.12.2021 | MiG Trzcianka
Skomentuj fot. MiG Trzcianka
REKLAMA

Stanowisko Trzcianeckiej Rady Seniorów w sprawie oceny działalności Gminy Trzcianka dotyczącej przeciwdziałaniu i zwalczaniu pandemii Covid-19.

Pandemia Covid-19, która rozprzestrzeniła się na całym świecie, w naszym kraju i naszej gminie stworzyła niecodzienną i niebezpieczną sytuację dla ludzi. Zmobilizowała do standardowej działalności wszystkie specjalistyczne instytucje i organizacje, ale także do działań, które był nowe, wymagające szczególnego zaangażowania i kreatywności.

W gminie Trzcianka zostało wdrożonych wiele działań w tym zakresie. Aktywnie pracują Organy Samorządowe, Instytucje, Służby, Organizacje Pozarządowe, Mieszkańcy w różnym wieku.

Trzcianecka Rada seniorów pozytywnie ocenia te działania i serdecznie dziękuje wszystkim, którzy czynnie biorą udział w ich realizacji.

Mamy świadomość, że znajdujemy się w kolejnym etapie pandemii, który wymaga od wszystkich dalszej aktywności w różnych zakresach, ale szczególnie w propagowaniu szczepień ochronnych, które stanowią bardzo ważny czynnik przeciwdziałania w rozprzestrzenianiu się pandemii COVID-19.

Trzcianecka Rada Seniorów prosi i apeluje do wszystkich osób niezaszczepionych aby w trybie pilnym poddały się tej czynności.

(MiG Trzcianka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%