Zamknij
REKLAMA

Projekt w Zespole Szkół w Wieleniu trwał prawie dwa lata

14:19, 23.04.2021 | Przemysław Grześkowiak, dyrektor SAO Wieleń
Skomentuj fot. SAO Wieleń
REKLAMA

Zakończono realizację projektu pn. "Kompleksowy program rozwoju Zespołu Szkół w Wieleniu".Od 1 maja 2019 roku do 31 marca 2021 roku w Zespole Szkół w Wieleniu realizowany był projekt pn. "Kompleksowy program rozwoju Zespołu Szkół w Wieleniu", w ramach działania 8.3 Wzmocnienie oraz dostosowanie kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy, Poddziałanie 8.3.1 Kształcenie zawodowe młodzieży Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

W ramach zadania 60 uczniów technikum informatycznego i logistycznego wzięło udział w stażach zawodowych oraz różnego rodzaju kursach zawodowych, dzięki którym uzyskali nowe kompetencje i uprawnienia. W specjalistycznych szkoleniach uczestniczyli również nauczyciele, którzy podnieśli swoje kwalifikacje.

Dzięki pozyskanemu przez Gminę Wieleń/Samorządową Administrację Oświatową w Wieleniu dofinansowaniu wykonano kompleksowy remont dwóch pracowni informatycznych wraz z zakupem nowych mebli. Zakupiony sprzęt do kształcenia zawodowego w technikum logistycznym i informatycznym w znaczący sposób wpłynął na podniesienie jakości bazy kształcenia zawodowego.

Na koniec realizacji projektu zakupiono 10 laptopów, drukarki 3D oraz dwa nowoczesne roboty, które zostały przekazane Karolowi Nowakowskiemu - dyrektorowi ZS, przez Elżbietę Rybarczyk - burmistrza Wielenia oraz Przemysława Grześkowiaka - dyrektora Samorządowej Administracji Oświatowej w Wieleniu. W tym miejscu wyrazy serdecznego podziękowania za wkład włożony w realizacje projektu pragnę przekazać na ręce pani Moniki Komorowskiej-Kowaluk, pracownicy sekretariatu ZS, oraz Justyny Lembicz, Izabeli Mróz i Arkadiusza Gajdzińskiego, nauczycieli szkoły, za zaangażowanie w realizację projektu.

(Przemysław Grześkowiak, dyrektor SAO Wieleń)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%