Zamknij
REKLAMA

Zespół Szkół w Wieleniu laureatem kampanii społecznej "Drugie Życie"

13:43, 17.06.2021 | Katarzyna Brzezińska, koordynator projektu
Skomentuj fot. UM Wieleń
REKLAMA

"Drugie Życie" to ogólnopolska kampania społeczna promująca transplantację i oświadczenie woli. W bieżącym roku szkolnym odbyła się już jej 13. edycja.

Z terenu województwa wielkopolskiego w tegorocznej kampanii wzięły udział 32 szkoły. Przez niespełna siedem miesięcy uczestnicy promowali ideę transplantacji w dowolny, wybrany przez siebie sposób. Zespół Szkół w Wieleniu reprezentowali uczniowie klasy II Liceum Ogólnokształcącego o profilu biologiczno-chemicznym pod kierunkiem pani Katarzyny Brzezińskiej.

16 czerwca br. odbyło się podsumowanie działań szkół - gala finałowa kampanii społecznej "Drugie Życie". Podczas uroczystego spotkania ogłoszono laureatów tegorocznej edycji, wśród których znalazł się Zespół Szkół w Wieleniu.

Jest nam bardzo miło, że nasze działania zostały zauważone i docenione przez Kapitułę Kampanii. Uzyskanie tytułu laureata jest dla nas ogromnym sukcesem i dużym wyróżnieniem. Cieszymy się, że mogliśmy stanowić część tego niezwykle ważnego przedsięwzięcia, promować transplantację i przyczyniać się do ratowania życia drugiego człowieka.

Ostatnie siedem miesięcy to okres wytężonej pracy, której nadrzędnym celem było promowanie oświadczeń woli oraz szerzenie wiedzy na temat transplantacji. Swoimi działaniami chcieliśmy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, uświadamiać, rozwiewać wszelkie mity i przekłamania krążące wokół idei transplantacji. Cieszymy się, że udało nam się rozdać prawie 300 oświadczeń woli!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację kampanii w Gminie Wieleń. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy byli otwarci na rozmowy z nami, pomagali nam oraz nas wspierali.

(Katarzyna Brzezińska, koordynator projektu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%