Zamknij
REKLAMA

Prestiżowy tytuł dla Urzędu Miejskiego w Wieleniu

14:43, 21.06.2021 | Hanna Forbrich, st. ds. współpracy ze społeczeństwem, Referat Organizacyjny UM Wieleń
Skomentuj fot. UM Wieleń
REKLAMA

W Teatrze Rialto w Katowicach odbyła się gala podsumowująca VI edycję Ogólnopolskiego Konkursu o Znak Jakości "Przyjazny Urząd", w której udział wzięli przedstawiciele instytucji administracji publicznej rządowej i samorządowej. Tytuł i prestiżowe wyróżnienie nadzwyczajne dla Urzędu Miejskiego w Wieleniu odebrali sekretarz gminy Wieleń Krystyna Heppner wraz z wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Wieleniu Markiem Doczekalskim.

- Znak Jakości "Przyjazny Urząd" to sukces całego zespołu pracowników Urzędu Miejskiego w Wieleniu oraz jednostek organizacyjnych gminy. Uważam, że dyscypliny wymaga ciągłe budowanie i rozwijanie nowoczesnej kultury organizacyjnej.  Uzyskanie certyfikatu wyróżnia naszą instytucję, ukierunkowaną na zapewnienie wysokiej jakości usług publicznych. Od trzech lat, co roku poddajemy nasze działania ocenie konkursowej, co pozwala utrzymać na określonym poziomie zbudowany system jakości i standardy obsługi. Godło "Przyjazny Urząd" i wyróżnienie nadzwyczajne "Grand Quality" za szczególną aktywność w dziedzinie odpowiedzialności społecznej dają satysfakcję i zobowiązują - mówi Elżbieta Rybarczyk, burmistrz Wielenia.

W XXI wieku wzrasta rola administracji publicznej w kwestii zaspokajania potrzeb zbiorowych społeczeństwa. Współczesnej administracji stawia się coraz wyższe wymagania, oczekując efektywnego, nowoczesnego, rzetelnego i sprawnego reagowania na potrzeby klientów: mieszkańców, interesantów, partnerów i kontrahentów. "Przyjazny Urząd" to konkurs jakości, w którym dokonuje się oceny funkcjonowania instytucji administracji publicznej i jej jednostek organizacyjnych. W przypadku Wielenia recenzenci z Quality Institute i eksperci niezależni analizujący wniosek certyfikacyjny wysoko ocenili podejmowane działania, przyznając wymienione tytuły na kolejne 12 miesięcy.

(Hanna Forbrich, st. ds. współpracy ze społeczeństwem, Referat Organizacyjny UM Wieleń)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%