Zamknij
REKLAMA

Dzień Edukacji Narodowej inny niż dotąd

07:59, 15.10.2020 | SAO Wieleń
Skomentuj fot. MiG Wieleń
REKLAMA

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju nie odbyło się tradycyjne spotkanie burmistrza Wielenia z nagrodzonymi nauczycielami z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Podziękowania oraz gratulacje dla nagrodzonych oraz wszystkich pracowników oświaty zostały przekazane w trakcie telekonferencji zorganizowanej w gabinecie burmistrza. W trakcie łączenia przez skype Elżbieta Rybarczyk podziękowała nagrodzonym za współpracę na rzecz gminnej oświaty. Wyrazy uznania zostały skierowane dla dyrektorów za zaangażowanie i wsparcie podczas wspólnych działań oraz trud włożony w zarządzanie i edukację uczniów uczęszczających do naszych placówek. Do życzeń wszelkiej pomyślności, sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy dołączył się Jan Graczyk, zastępca burmistrza Wielenia, oraz Przemysław Grześkowiak, dyrektor Samorządowej Administracji Oświatowej w Wieleniu.

Nagrody burmistrza Wielenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w tym roku otrzymali: Teresa Mąka - dyrektor Gminnego Przedszkola w Wieleniu, Iwona Błachnia - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Dzierżążnie Wielkim, Elwira Mąka - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Polonii Amerykańskiej w Gulczu, Anna Paniączyk - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Miałach, Wiesława Norkowska-Nawrot - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Rosku, Roman Frąckowiak - wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Rosku, Regina Dolna - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu, Eugeniusz Forma - wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu, Jerzy Kośmider - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Wieleniu, Karol Nowakowski - dyrektor Zespołu Szkół w Wieleniu.

(SAO Wieleń)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA