Czarnkowscy policjanci z okazji Dnia Kobiet zorganizowali wyjątkową akcję, której celem było bezpieczeństwo Pań. W trakcie działań mundurowi wręczali wszystkim uczestniczkom ruchu drogowego wzorowo stosującym się do obowiązujących przepisów elementy odblaskowe oraz kwiaty.
W Dniu Kobiet policjanci pełniąc służbę na drogach zwracali szczególną uwagę na pojazdy, za kierownicą których siedziały kobiety oraz na zachowania pań na przejściach dla pieszych. Prowadzone kontrole były okazją do rozmów na temat bezpieczeństwa, a także składania życzeń z okazji ich święta. Wszystkim paniom, które wzorowo stosowały się do przepisów ruchu drogowego, mundurowi wręczali piękne goździki przekazane przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie oraz opaski odblaskowe ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile.
Panie nie kryły zadowolenia wyjątkową akcją w tym wyjątkowym dniu. Dziękowały za upominki i życzenia.
Stary wiatrak za wsią i… UFO?
Ale co w związku z tym bo z artykułu gów.. wynika. Ani ładu, ani składu.
Z Archiwum X
06:15, 2025-11-13
Niebezpieczna sytuacja na przejeździe kolejowym!
A to kicha!
pkp
13:20, 2025-09-26
Pomóżmy małej Agatce! Liczy się każde wsparcie!
W imieniu rodziców Agatki, bardzo prosimy o pomoc 🙏 Dziękujemy redakcji Fakty Piskie za tak wspanialy artykuł.
Monika
17:04, 2025-08-13
Jednogłośne absolutorium i brak wotum zaufania
A u nas w Trzciance wręcz odwrotnie, wszyscy kochają burmistrza a Rada Miejska przyklaskuje mu i z wiernym posłuszeństwem patrzy w oczka szefa. Tylko jakieś plotki o długu ktoś rozsiewa......aaa, to Ci z Wielenia😮
Hi, HI
07:37, 2025-08-01
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz