Zamknij
REKLAMA

Rolnik ukradł rolnikowi przyczepę

09:37, 21.10.2019 | Karolina Górzna-Kustra, KPP Czarnków
Skomentuj fot. KPP Czarnków
REKLAMA

W ręce kryminalnych z Czarnkowa wpadł 24-letni rolnik z powiatu pilskiego. Mężczyzna odpowie za kradzież przyczepy rolniczej, należącej do gospodarza z gminy Czarnków.

Do kradzieży doszło w nocy z 26 na 27 września br. na terenie jednej z miejscowości w gminie Czarnków. Z relacji pokrzywdzonego rolnika wynikało, że przyczepa wraz z plastikowymi pojemnikami na wodę dla bydła skradziona została z należącej do niego łąki. Jej wartość oszacował na ponad 2 tysiące złotych.

Czarnkowscy kryminalni w trakcie prowadzonych czynności ustalili, że za przestępstwo odpowiedzialny jest 24-letni rolnik z powiatu pilskiego. Kilka dni temu mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę. Podczas przeszukania należącej do niego posesji, w jednym z pomieszczeń gospodarczych policjanci znaleźli skradzioną przyczepę.

W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do przedstawionego mu przez policjantów zarzutu i złożył wyjaśnienia. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia. Jednak o ostatecznej dla niego karze zadecyduje sąd.

(Karolina Górzna-Kustra, KPP Czarnków)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PisiorPisior

1 0

Może jarek k wymyśli jakies dopłaty do przyczep jak przyczepa+ 16:11, 25.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA