Zamknij
REKLAMA

Policjanci drogówki zatrzymali dwóch poszukiwanych

18:27, 14.01.2020 | Karolina Górzna-Kustra, KPP Czarnków
REKLAMA
Skomentuj
fot. depositphotos

Funkcjonariusze z czarnkowskiej drogówki w ciągu kilkunastu godzin zatrzymali dwóch poszukiwanych. Mężczyźni od dłuższego czasu ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Teraz swoją podróż zakończyli w zakładzie karnym.

Funkcjonariusze podczas każdej kontroli drogowej nie tylko egzekwują przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, czy sprawdzają stan techniczny pojazdów, ale również weryfikują dane kierowców. Właśnie podczas takich sprawdzeń w policyjnych systemach, mundurowi ujawniają nieprawidłowości dotyczące kontrolowanych.

Podczas minionego weekendu przekonało się o tym dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Pierwszy z nich został zatrzymany w sobotę w Rosku (gm. Wieleń). 43-letni mieszkaniec Nowego Tomyśla poszukiwany był przez sąd we Wrześni do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Drugi z poszukiwanych wpadł w ręce czarnkowskiej drogówki po kilkunastu godzinach w Klempiczu (gm. Lubasz). 27-latek, bez stałego miejsca zameldowania, poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Warszawie.

Po zatrzymaniu mężczyźni zostali przewiezieni do policyjnej celi, a następnie  do zakładu karnego. Teraz tam będą odbywać karę pozbawienia wolności

(Karolina Górzna-Kustra, KPP Czarnków)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktyct.pl | Prawa zastrzeżone