Zamknij
REKLAMA

Specjalistyczne zabiegi u fryzjera

00:00, 27.10.2021 | materiały partnera
Skomentuj

Większość zakładów fryzjerskich oferuje strzyżenie, modelowanie i koloryzację włosów. Wciąż jednak niewielu fryzjerów proponuje swoim klientkom różnorodne zabiegi zarówno dla długich pukli, jak i skóry głowy. Współczesne technologie umożliwiają wykonanie wielu odżywczych czynności, które wpłyną na kondycję naszych włosów. Sprawdźmy, jakie innowacyjne cuda możesz odnaleźć w wybranym salonie fryzjerskim w Warszawie, Katowicach lub Gdańsku.

Darsonwalizacja

Jest to zabieg, polegający na elektrostymulacji komórek. Dość powszechny w przypadku skóry, o wiele rzadziej stosowany na włosach. Podczas wykonywania zabiegu promieniowanie o wysokim napięciu, wysokiej częstotliwości drgań i niskim natężeniu wytwarza ozon w wyniku zetknięcia z głową. Powstałe w ten sposób wyładowanie elektryczne wykazuje silne właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne. Darsonwalizacja oczyszcza więc głęboko skórę głowy, hamuje rozwój bakterii i grzybów, likwiduje ewentualne stany zapalne skóry, a także pobudza proces odnowy komórkowej, co przyczynia się do szybszego wzrostu włosów.

Karboksyterapia na włosy

Podczas tego zabiegu dwutlenek węgla wprowadzany jest pod skórę głowy. Powoduje to rozszerzenie naczyń krwionośnych w precyzyjnie określonych miejscach. Dwutlenek węgla wstrzykiwany jest bowiem w sposób dokładnie kontrolowany. Choć zabieg jest inwazyjny to nie wywołuje u klientek bólu. Jego celem jest zaś odżywienie mieszków włosowych, co przyczynia się do pobudzenia wzrostu włosów oraz ich wzmocnienia. Obniża także ryzyko przedwczesnego łysienia.

Jonoferaza dla włosów

Salon fryzjerski w Łodzi może zaproponować Ci zabieg jonoferazy, w którym wykorzystywane są prądy galwaniczne. Proces ten pobudza przemiany komórkowe oraz przyczynia się do kontrolowanego przekrwienia skory głowy. Jonoferaza jest polecana, by skutecznie zapobiegać wypadaniu włosów. Ze względu na możliwość wprowadzenia w trakcie zabiegu bogatych składników odżywczych, dodatkowo wzmacniamy włosy i zmniejszamy proces przetłuszczania się skóry głowy. Te efekty przyczyniają się do zmniejszenia problemów z nadmiernym wypadaniem pukli.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%