Zamknij
REKLAMA

Znana sieć sklepów szuka pracowników sezonowych. Jakie zarobki oferują?

07:15, 11.05.2022 | M.O. / komunikat pras. Biedronka
Skomentuj Fot. Grażyna Sobczak
REKLAMA

Sieć sklepów Biedronka szuka pracowników sezonowych. Kandydaci mogą aplikować bez konieczności dołączenia CV.

Wakacje kojarzą się z wypoczynkiem w atrakcyjnych miejscowościach, ale dla wielu osób to również możliwość podjęcia dodatkowej pracy.

Znana w całej Polsce sieć sklepów Biedronka chce dać szansę na połączenie jednego z drugim. Sieć rozpoczęła rekrutację pracowników sezonowych do sklepów zlokalizowanych nad morzem, w górach i w okolicy mazurskich jezior.

Letnie miesiące w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych to coroczne wyzwanie dla sieci handlowych. Aby zapewnić klientom komfortowe zakupy w trakcie najgorętszego, wakacyjnego sezonu w miejscowościach turystycznych, Biedronka już po raz 6. oferuje zatrudnienie tymczasowe zewnętrznym kandydatom.

- W tym roku nowo zatrudnionym pracownikom poza pracą w atrakcyjnej miejscowości, Biedronka oferuje stawkę godzinową od 19,70 zł brutto, zatrudnienie na umowę-zlecenie, a w wybranych lokalizacjach nocleg oraz wyżywienie. Dzięki temu rozwiązaniu mogą oni pracować, a także cieszyć się urokami wypoczynkowej miejscowości po pracy - wskazuje sieć w swoim komunikacie. 

Pracowników na sezon sieć zatrudni już od połowy czerwca. Kandydaci mogą aplikować do Biedronki bez konieczności dołączenia CV.

Możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem mają również dotychczasowi pracownicy sieci Biedronka, zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, którzy mogą skorzystać z letniej delegacji do jednego ze sklepów sezonowych.

- Sezon letni w Biedronce to coroczne, duże wyzwanie. Sklepy zlokalizowane w miejscowościach turystycznych cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Aby zapewnić im najwyższy poziom obsługi, po raz szósty powiększamy nasze zespoły o pracowników tymczasowych oraz naszych pracowników z innych sklepów, którzy deklarują chęć wyjazdu do wybranego sklepu sezonowego - mówi Joanna Bukała, Dyrektor HR Makroregionu w Biedronce

W tym roku Biedronka poszukuje pracowników wakacyjnych do sklepów w 9 województwach. Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie internetowej www.pracawbiedronce.pl

(M.O. / komunikat pras. Biedronka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%