Zamknij
REKLAMA

Grażyna Łobaszewska zaśpiewa w Mayovce

14:38, 09.09.2020 | fct
Skomentuj
REKLAMA

15 września w podtrzcianeckim ośrodku "Mayovka" (Straduń 2) odbędzie się koncert Grażyny Łobaszewskiej z zespołem Ajagore w Trzciance.

Koncert ten, jak i kolejne innych artystów, odbędą się w pięknej, leśnej scenerii, nad brzegiem rozlewiska rzeki Bukówka.

Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to 15 września w "Mayovce" znajdziesz się we właściwym miejscu. Poznasz ludzi "z duszą". To tam "Czas nauczy cię pogody", jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w popandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i "Brzydcy" potrafią pięknie kochać.

Grażyna Łobaszewska od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Wokalistce towarzyszyć będzie supergrupa Ajagore w składzie: Sławomir Kornas - bas, śpiew; Maciej Kortas - gitary; Michał Szczeblewski - perkusja.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.40. Bilety: 50 zł rezerwacje SMS (+48 608 297 629), 60 zł w dniu imprezy.

(fct)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA