Zamknij
REKLAMA

Pobiegną dla red. Mariusza Markowskiego

08:27, 04.08.2021 | Pilski Nocny Bieg Charytatywny
Skomentuj fot. Pilski Nocny Bieg Charytatywny
REKLAMA

Z 14 na 15 sierpnia biegniemy dla Mariusza Markowskiego! Dodajemy mu sił i pomagamy w zbiórce środków na rehabilitację i specjalistyczną protezę stopy.

"Jakie są nasze marzenia? Żebyśmy nigdy więcej nie musieli organizować Pilskiego Nocnego Biegu Charytatywnego, czyli po prostu żeby wszystkie dzieciaki były zdrowe, a te które już potrzebują pomocy, otrzymują ją z NFZ, a nie od ludzi dobrego serca" - takimi słowami Marcin w rozmowie z Mariuszem Markowskim opisywał V Pilski Nocny Bieg Charytatywny. Nikt wtedy nie podejrzewał, że szósta edycja biegu będzie organizowana dla Mariusza.

Mariusza Markowskiego zna prawie każdy miłośnik sportu w Pile i w okolicach - to właśnie Mario jest od lat kojarzony z relacjami sportowymi, które możemy czytać w Tygodniku Nowym. Najlepiej czuje się w klimacie piłkarskim i będziemy biec po to, by mógł właśnie w tę piłkę jeszcze zagrać. Jakiś czas temu zdarzył się wypadek, w wyniku którego Mariuszowi amputowano stopę, a w związku z tym potrzebne są teraz środki na rehabilitację oraz specjalistyczną protezę. Wszyscy wiemy, że przez wiele lat opisywał historie sportowców, a teraz sportowcy muszą pomóc, by mógł napisać nową historię sobie samemu.

Zapraszamy o północy z 14 na 15 sierpnia, jak zawsze w okolicach Restauracja Stolarnia, skąd przebiegniemy odcinek ok. 6 km, czyli do pętli przy Płotkach i z powrotem.

Możecie potwierdzić swój udział w wydarzeniu VI Pilski Nocny Bieg Charytatywny - Dla Mariusza Markowskiego.

Każdy swoim tempem, każdy na swój sposób, ale w jednym celu - by pomóc Mariuszowi i dodać mu sił! Na miejscu będą obecni ludzie ze stowarzyszenia, które pomaga Mariuszowi - będzie to okazja by wrzucić dowolny datek do skarbonki, która zasili jego konto rehabilitacyjne

(Pilski Nocny Bieg Charytatywny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%