Zamknij
REKLAMA

Do końca lipca bezpłatne treningi i piłka w prezencie w Akademii Piłkarskiej Reissa

11:09, 22.07.2019 | fct
Skomentuj
REKLAMA

To już prawie półmetek wakacji, w związku z tym Akademia Piłkarska Reissa, na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego prowadząca na co dzień treningi w lokalizacjach w Trzciance (Orlik przy ul. Staszica 6, Stadionie OSiR i sztuczne boisko przy SP nr 2) i Czarnkowie (Orliku przy ZSP i boisko przy Wronieckiej), zaprasza do udziału w swojej lipcowej promocji. Każde dziecko, które dołączy do Akademii jeszcze w lipcu będzie mogło skorzystać z promocji bezpłatnych treningów do końca miesiąca i otrzyma piłkę klubu w prezencie.

Jednocześnie klub oferuje swoim zawodnikom możliwość obycia aż 5 treningów w tygodniu przez całe wakacje. Na co dzień trenuje w niej ponad 7400 chłopców i dziewczynek w około 130 lokalizacjach  pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej. Zajęcia odbywają się na odpowiednio do tego przygotowanych obiektach sportowych. Klub zapewnia swoim zawodnikom ciągłość rozwoju, aż do seniora.

Akademia zapewnia swoim podopiecznym ubezpieczenie zdrowotne, konsultacje z fizjoterapeutą klubowym w przypadku ewentualnych kontuzji, pomoc dietetyka, a także wsparcie psychologa.

Piłkarze Akademii poza treningami przez cały rok uczestniczą w cyklicznych turniejach: Reiss Cup, Turnieje Regionów, FootballPro Cup Masters i rozgrywki WLLP, podczas których otrzymują oni nagrody i medale.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie akademiareissa.pl i pod numerem telefonu 502 741 749.

(fct)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA