Zamknij
REKLAMA

Wielki nabór do Akademii Piłkarskiej Reissa

11:30, 30.08.2019 | fct
Skomentuj
REKLAMA

Ruszyły wrześniowe nabory do nowo otwartych grup treningowych w Pile. Dołącz do struktur największej akademii w Zachodniej Polsce i buduj z nami pomarańczową rodzinę!

Obecnie w Akademii Piłkarskiej Reissa w Pile trenuje blisko 130 zawodników - czas na Twój początek piłkarskiej pasji! Szukamy nowych twarzy w rocznikach: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat). Na powitanie każdy zawodnik otrzyma pakiet, w skład którego wchodzą: 2 bezpłatne treningi, klubowa piłka, rezerwacja miejsca w grupie treningowej, opieka klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty i dietetyka, ubezpieczenie NNW, udział w turniejach.

Akademia Piłkarska Reissa specjalizuje się w szkoleniu piłkarskiego rzemiosła już od najmłodszych lat. Na nasze treningi zapraszamy zarówno chłopców jak i dziewczynki już od 4 roku życia. Rozpoczęcie piłkarskiej przygody w tak młodym wieku zapewnia harmonijny rozwój sportowy w oparciu o unikalną metodologię szkolenia przy wsparciu wykwalifikowanej kadry trenerskiej. To idealny moment na start piłkarskiej pasji, ponieważ wraz z początkiem września tworzone są nowe grupy treningowe, przez co dziecko szybko adaptuje się do nowego środowiska i nawiązuje przyjaźnie.  Wychodzimy również naprzeciw oczekiwaniom rodziców i zapewniamy 2 bezpłatne, zapoznawcze treningi, tak aby młody piłkarz jak najlepiej przystosował się do zajęć z piłką! Każda grupa treningowa jest dostosowana wiekiem i umiejętnościami pod danego zawodnika, tak aby mógł wynieść z zajęć jak najwięcej! Stawiamy na zrównoważony rozwój naszych zawodników. Tym, którzy dopiero do nas dołączają proponujemy tzw. ścieżkę lokalizacyjną, gdzie skupiamy się na zawodnikach rozpoczynających swoją przygodę z piłką nożną i bacznej obserwacji ich postępów. Uczestnicy wykazujący zaawansowany poziom gry mogą skorzystać z wyboru ścieżki reprezentacyjnej - nasi reprezentanci zasilają dziś najlepsze polskie kluby grające w Ekstraklasie, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia.

Akademia znając specyfikę kobiecego futbolu i z myślą o dziewczynkach, które także chcą rozpocząć piłkarską karierę stworzyła unikatowy projekt APR Ladies. Zapraszamy wszystkie dziewczynki od 4 do 11 roku życia na treningi do nowo powstałej drużyny w Trzciance. Na co dzień w ramach projektu APR Ladies trenuje ponad 40 dziewczynek.

 8 trenerów każdego dnia dba o rozwój i zdrowie swoich podopiecznych na regularnie prowadzonych treningach. Kadra szkoleniowa Akademii Piłkarskiej Reissa posiada wszelkiego rodzaju kursy i certyfikaty, takie jak UEFA A, UEFA B i UEFA C, które pozwalają jej na pracę zarówno w Polskich, jak i europejskich klubach. Nasi trenerzy zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną na zagranicznych stażach m.in. w Hertha Berlin czy Getafe CF. Dostrzegamy również wartość tzw. „mentalu”, nasi trenerzy szybko „łapią” kontakt z młodymi adeptami futbolu, stając się dla nich nie tylko nauczycielami piłki nożnej, ale także wychowawcami i przyjaciółmi!

Treningi Akademii Piłkarskiej Reissa w Trzciance odbywają się na Sztucznym Boisku przy ul. Chopina 36, na Orliku przy ul. Staszica 6, a także na Stadionie OSiR przy ul. Skargi 56. Dodatkowo każdy uczestnik może korzystać z treningów przez 12 miesięcy w roku (zarówno w wakacje, jak i w ferie).

Kontakt: tel. 724 649 217, e-mail: [email protected].

(fct)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA