Zamknij
REKLAMA

Poszły konie po... Leśnej Podkowie!

17:55, 09.09.2019 | UMiG Trzcianka
Skomentuj fot. MiG Trzcianka
REKLAMA

Już po raz siódmy w gospodarstwie agroturystycznym "Leśna Podkowa" w Rychliku odbyły się zawody konne w skokach przez przeszkody i powożeniu zaprzęgami.

Główny organizator, Stowarzyszenie Klub Jeździecki "Leśna Podkowa", jak co roku przygotowało zawody na najwyższym poziomie. Mimo niesprzyjającej aury, nie zabrakło zawodników, miłośników koni oraz zainteresowanych zawodami.

Organizatorzy przygotowali dla gości liczne stoiska z domowymi wypiekami i grillami, a dla zawodników wyjątkowe nagrody i pamiątki.

Zawody odbyły się w pięciu konkurencjach skokowych. Łącznie można było podziwiać 158 przejazdów: w debiutach - 10 przejazdów, w mini LL - 54, LL - 45, L - 30 i L1 - 19. Zawody w powożeniu niestety zostały odwołane ze względu na niestawienie się zawodników.

Fundatorami tegorocznych pucharów Święta Konia byli: burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski, radny Mariusz Łuczak, Szkółka Mareckich, prezes Klubu Jeździeckiego "Leśna Podkowa" oraz sklep "Plus-Minus". Dzięki wsparciu licznych sponsorów, zwycięzcy opuszczali "Leśną Podkowę" z atrakcyjnymi nagrodami.

(UMiG Trzcianka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA