Zamknij
REKLAMA

W Margoninie będą strzelać - w dzień i w nocy!

08.39, 04.01.2023 Wojciech Suchomski Aktualizacja: 08.41, 04.01.2023
Skomentuj fot. NSS
REKLAMA

6 stycznia w samo południe w Margoninie rozpoczną się pierwsze w tym roku zawody strzeleckie regionu pilskiego.

Nadnoteckie Stowarzyszenie Strzeleckie w Czarnkowie gościć będzie na przytulnym obiekcie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Margoninie.

Zaplanowaliśmy dwie formuły strzelań: od 12.00 pojedynki strzeleckie, czyli strącanie celów metalowych na czas. Strzelamy w parach, z pistoletu, karabinu i strzelby w pojedynkach jednobroniowych lub ze wszystkich trzech rodzajów broni w tzw. 3gun.

A od godziny 16.00 rozpoczynamy nową w regionie formułę - strzelanie nocne. Przetestowaliśmy ten rodzaj strzelania przed świętami i zmagania okazały się bardzo widowiskowe i emocjonujące. Dlatego na stałe wchodzą do kalendarza imprez NSS-u.

Zawody zaliczają się do klasyfikacji generalnej Cyklu Margonińskiego (składającego się z 8 rund), w którym to po zakończeniu sezonu uczestnicy zawodów będą mogli wylosować nagrodę główną. W tym roku jako nagrody główne zarząd Nadnoteckiego Stowarzyszenia Strzeleckiego przewidział nowe karabiny, pistolety lub strzelby gładkolufowe do wyboru przez szczęśliwych zwycięzców losowania.

Tegoroczna praktyka pokazała, że jest to najlepsza forma nagrody, gdyż każdy może mieć inne potrzeby i preferencje sprzętowe w danym momencie.

Szczegóły losowania nagród można znaleźć na stronach Nadnoteckiego Stowarzyszenia Strzeleckiego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno do startu w zawodach, jak i do wstępowania w nasze szeregi. Szczegóły i wszelkie informacje pod nr telefonu 605 320 306.

(Wojciech Suchomski)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%