Zamknij
REKLAMA

Sportowe zmagania pod siatką w Zielonowie

16:48, 17.08.2020 | Hanna Forbrich, na podst. Stowarzyszenie
Skomentuj fot. Stowarzyszenie "Społeczni Zielonowo"
REKLAMA

W Zielonowie rozegrano XIII Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Wielenia.

Pod siatką w Zielonowie - z zachowaniem reżimu sanitarnego - spotkały się drużyny z terenu powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, które rozegrały cykliczny turniej pozytywnych emocji i zmagań sportowych.

XIII Turniej Piłki Siatkowej odbył się pod patronatem burmistrza Wielenia Elżbiety Rybarczyk.

- Dziękuję organizatorom zaangażowanym w przygotowanie turnieju w Zielonowie, którzy w tym roku zmierzyli się nie tylko z całą logistyką zawodów sportowych, ale również z sytuacją zagrożenia panującą pandemią, związaną z wirusem Covid-19. W obecnym czasie zachowanie reżimu sanitarnego jest sprawą oczywistą. Dlatego tym bardziej doceniam podejmowanie inicjatyw oddolnych, które pomimo kwestii niezależnych od organizatora imprez stanowią o jedności i sile środowisk lokalnych. Turniej Piłki Siatkowej w Zielonowie ma już swoją historię i tradycje sportowe - powiedziała burmistrz Elżbieta Rybarczyk.

Turniej otworzył główny organizator Dariusz Adamski. Stowarzyszenie "Społeczni Zielonowo," którego prezesem jest Dorota Pocztowska, uzyskało wsparcie finansowe z budżetu gminy na organizację wydarzenia.

Do udziału w tegorocznym turnieju zgłosiło się osiem drużyn, w tym pięć męskich i trzy kobiece. Walczyły reprezentacje z terenu powiatu i gminy oraz jedna drużyna pilska.

- Turniej przyniósł sporo pozytywnych emocji dla siatkarzy i mieszkańców wsi. To siatkarskie wydarzenie jak zawsze było pełne pasji i walki fair play. Mimo upału, wprowadzonych obostrzeń sanitarnych, zawodnicy spisali się w 100%. Dziękujemy Samorządowi Gminy Wieleń za ufundowanie pucharów oraz pani burmistrz za objęcie patronatem XIII Turnieju Piłki Siatkowej Zielonowo 2020. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dobrą zabawę i zapraszamy za rok - powiedziała Dorota Pocztowska, prezes Stowarzyszenia "Społeczni Zielonowo". 

 

(Hanna Forbrich, na podst. Stowarzyszenie )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

hehehheheh

0 0

zielono mi 11:59, 02.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA