Zamknij
REKLAMA

Lubisz śpiewać? Weź udział w walentynkowym konkursie wokalnym!

08:47, 09.02.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu i Biblioteka Publiczna Gminy Lubasz im. ks. Antoniego Ludwiczaka zapraszają do udziału w konkursie karaoke "Szansa na sukces - Walentynkowy Powiatowy Konkurs Wokalny".

Celem konkursu jest prezentacja umiejętności wokalnych, propagowanie kultury muzycznej, popularyzacja piosenek, walorów artystycznych i wychowawczych, samokształcenie muzyczne, możliwość niezależnej prezentacji ulubionych przebojów, własnych utworów oraz sprawdzenie siebie.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby zamieszkałe na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. W ramach konkursu należy wykonać samodzielnie i nagrać jeden utwór o tematyce związanej z Walentynkami. Dobór repertuaru jest dowolny (piosenki dla dzieci, kabaretowe, poetyckie, rockowe, pop, melodie tradycyjne itp.). Uczestnik może śpiewać z akompaniamentem własnym, osobą akompaniującą lub z podkładem muzycznym z płyty CD oraz a'capella.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie nagrania opatrzonego nazwą "Szansa na sukces, z podaniem imienia i nazwiska wykonawcy, dołączeniem zdjęcia uczestnika (najlepiej z mikrofonem lub ekranem w tle) oraz skanu prawidłowo ręcznie wypełnionej karty zgłoszenia na adres: [email protected] do dnia 20 lutego. W temacie e-maila należy wpisać "Szansa na sukces".

Komisja konkursowa dokona oceny finałowej otrzymanych nagrań, przyznając trzy główne nagrody. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 marca br.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%