Zamknij
REKLAMA

Oto laureaci konkursu dla sołectw "Świąteczny Czas"

08:52, 11.01.2021 | MiG Trzcianka
Skomentuj fot. MiG Trzcianka
REKLAMA

Po raz drugi sołectwa w gminie Trzcianka rywalizowały w konkursie "Świąteczny Czas", organizowanym przez burmistrza Trzcianki.

W roku 2020 o miano najpiękniej rozświetlonej wsi rywalizowało 12 sołectw: Biała, Biernatowo, Łomnica, Niekursko, Nowa Wieś, Przyłęki, Rychlik, Sarcz, Siedlisko, Stobno, Teresin i Wapniarnia Trzecia. Nagrodzone mogły być tylko trzy pierwsze miejsca, a wyniki były bardzo do siebie zbliżone.

Komisja konkursowa (Dominika Wiśniewska, Adam Prankiewicz, Jan Czarnecki i Leszek Malicki) oceniała oryginalność na tle pozostałych sołectw, pomysłowość i innowacyjność oraz zaangażowanie mieszkańców. Po objeździe, który niespodziewanie wydłużył się o dwie godziny, przyszedł czas na podsumowanie. Przepiękne świąteczne iluminację oraz pomysłowość uczestników konkursu przerosła najśmielsze oczekiwania. Wybór choć trudny, zakończył się jednomyślną decyzją.

W wyniku osiągniętej punktacji, pierwsze miejsce i nagrodę o wartości 3000 zł komisja przyznała dla sołectwa Niekursko. Drugie miejsce i 2000 zł przyznano sołectwu Teresin. Trzecie miejsce i 1000 zł otrzymało sołectwo Wapniarnia Trzecia.

(MiG Trzcianka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA