Zamknij
REKLAMA

Absolwenci Zespołu Szkół w Wieleniu pożegnali się ze szkołą

15:22, 30.04.2021 | Przemysław Grześkowiak, dyrektor SAO Wieleń
Skomentuj fot. Anna Pawełczyk
REKLAMA

30 kwietnia br. był ostatnim dniem nauki dla uczniów klasy IV technikum i III liceum ogólnokształcącego wchodzących w skład Zespołu Szkół w Wieleniu.

Ten wyjątkowy dla uczniów i ich rodziców dzień na pewno zapadnie im w pamięci na wiele lat. Uroczyste zakończenie szkoły, które odbyło się w reżimie sanitarnym w hali sportowo-widowiskowej, pozwoliło na wręczenie uczniom świadectw ukończenia szkoły. Było to zarazem pierwsze spotkanie wszystkich uczniów w takim gronie od października 2020 roku, kiedy to wprowadzone zostało decyzją władz państwowych nauczanie zdalne w związku z pandemią Covid-19.

Ten szczególny dzień był również okazją do nagrodzenia najlepszych absolwentów szkoły. Okolicznościowe listy gratulacyjne oraz nagrodę burmistrza Wielenia otrzymały uczennice: Paulina Francuzik - absolwentka Technikum im hetmana Stefana Czarnieckiego w Wieleniu (średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły 5,00) i Agata Szwabowicz - absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. hetmana Stefana Czarnieckiego w Wieleniu (4,84).

Wręczając nagrody burmistrz Elżbieta Rybarczyk pogratulowała uczennicom dotychczasowych osiągnięć edukacyjnych oraz życzyła, aby zawsze, w całym dorosłym życiu kierowały się przekonaniem, że dobra praca przynosi dobre efekty. W kierunku rodziców burmistrz skierowała gratulacje, podkreślając trud włożony w wychowanie, wspieranie i tworzenie warunków do ich rozwoju.

Wyjątkowe, wysokie wyniki w nauce, pozwoliły na docenienie Julii Francuzik - absolwentki technikum, której została przyznana nagroda dyrektora Samorządowej Administracji Oświatowej w Wieleniu. Natomiast Milena Berg, absolwentka liceum, otrzymała nagrodę ufundowaną przez dyrektora Zespołu Szkół w Wieleniu. Za bardzo dobre wyniki w nauce list gratulacyjny oraz świadectwo z wyróżnieniem otrzymała Małgorzata Kolasińska.

Za wszystkich tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół w Wieleniu trzymamy kciuki i życzymy powodzenia, a także tego, aby egzamin okazał się bezstresowy i wprowadził tegorocznych absolwentów na nowy etap edukacji i życia, a uzyskane wyniki były satysfakcjonujące.

(Przemysław Grześkowiak, dyrektor SAO Wieleń)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%