Zamknij
REKLAMA

Eksplozja atrakcji i kolorów w Gulczu!

10:11, 15.07.2021 | Łukasz Białoskórski
Skomentuj
REKLAMA

Na obiekcie sportowo-rekreacyjnym "My Gulcz Arena" odbył się festyn rodzinny oraz turniej piłki nożnej o puchar prezesa MKS Orzeł Gulcz.

W turnieju wystąpiło 10 drużyn piłkarskich, które rywalizowały w dwóch grupach. Zwycięzcą okazała się drużyna Szczawików, drugie miejsce przypadło Anonimowym Abstynentom, a trzecie ekipie Nospaw. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe puchary. Dodatkową atrakcją imprezy był pokaz karate z klubu Sochin z Wielenia.

Potem nastąpiła eksplozja kolorów Holi, która utworzyła wielką barwną chmurę. Całe wydarzenie wypełniła  atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczyli, śpiewali i bawili się, rzucając kolory w powietrze!

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla najmłodszych: dmuchane zamki, konkurencje sportowe, słodkie niespodzianki oraz malowanie twarzy i plecenie warkoczyków przygotowane przez animatorki z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wieleniu.

Przygotowano również turnieje rzutów karnych - grupę najstarszą wygrał Hubert Krystek, grupę klas 4-6 Fabian Grencel. Nie lada gratką była przejażdżka wrakami z kierowcami zespołu Belon Team - i tu nie brakowało chętnych.

Na koniec dnia rozlosowano ok. 100 nagród w loterii fantowej, którą jak zawsze przeprowadził sołtys wsi Gulcz Arkadiusz Gorączka. Ukoronowaniem tego dnia była zabawa taneczna z zespołem Akt i bardzo dużą frekwencją.

W imieniu Młodzieżowego Klubu Sportowego Orzeł Gulcz oraz Stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju Wsi "My Gulcz", jak również rady sołeckiej Gulcza i Szkoły Podstawowej im. Polonii Amerykańskiej w Gulczu serdecznie dziękuję wszystkim sponsorom i ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do organizacji tego wielkiego wydarzenia. Mamy nadzieję, że to dopiero wstęp, bo takiej atmosfery, jaką w Gulczu tworzą ludzie, nie ma nikt inny!

*

Sponsorzy i partnerzy festynu rodzinnego oraz turnieju piłki nożnej o puchar prezesa MKS Orzeł Gulcz: Nospaw Piotr Nowak, Spawex Leszek Nowak, Dolny Bus Transport Osób Krajowy i Zagraniczny, Agrolider Skład Opału,Ogrodzenia Panelowe, Hurtownia Stali Adam Paliwoda, Centrum "Mika" Mikołaj i Katarzyna Wieczorek, Stacja "Cafe 15" Lubasz, Gospodarstwo Rolne Janusz i Małgorzata Białoskórscy, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Czarnków, Roman Grzegorzewski Cukiernictwo, Łukasz i Zuzanna Gogołek, "Mechcad" Mariusz Sommerfeld Projekty-Konstrukcje-Usługi, Robert i Natalia Ciesiółka, Auto Orzechowski autoryzowany dealer i serwis, Jakub Ciesiółka, Hen-Drew usługi stolarskie Henryk Hyłek, Tomasz i Anna Grencel, Zakład Stolarski Mariusz i Wojciech Sotek, Jarosław i Ewelina Szukała, Marek i Lidia Sychel, Miasto i Gmina Wieleń, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu, Szkoła Podstawowa im. Polonii Amerykańskiej w Gulczu, Proefekt Piotr Nawrot, Kamil Kaczmarek, Belon Team, Kwiaciarnia Brzoza Mariola Liberska, Bank Spółdzielczy w Czarnkowie, Zenon i Mirosława Pawlak, Mateusz i Jagoda Ratajczak, Beza Pawlowa Wiktoria Madaj, Usługi Stolarskie Kamil Graś, Błażej i Karolina Piochacz, Hubert Dąbrowski, Tadeusz Bak Usługi Ogólnobudowlane, "Trak" Aniela Bak, Gmina Drawsko, Centrum Wolontariatu przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wieleniu, "Leszmar" Zakład Stolarsko-Usługowy Leszek Szóstak.

(Łukasz Białoskórski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%