Zamknij
REKLAMA

Czas dyrektorskich pożegnań i czas powrotów

10:10, 23.06.2020 | Anna Fręś, sekretarz Gminy Drawsko
Skomentuj fot. UG Drawsko
REKLAMA

Piątkowe przekazanie laptopów w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I "Powszechny dostęp do szybkiego Internetu" działania 1.1: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach" i realizacji projektu grantowego pn. "Zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej dla szkół podstawowych" było znakomitą okazją, aby w doborowym towarzystwie wszystkich dyrektorów podziękować za pracę Elżbiecie Kujawa, wykonującej obowiązki dyrektora Szkoły Podstawowej im. Józefa Noji w Pęckowie.

W lipcu wraca do pracy Anna Mazurowska, dyrektor SP w Pęckowie.

Bartosz Niezborała, wójt Gminy Drawsko, zwracając się do Elżbiety Kujawa podziękował za współpracę i za zawsze konkretne uwagi podczas narad dyrektorskich oraz za to, co dało się zauważyć w pracy dyrektorskiej na co dzień - za bardzo indywidualne podejście do każdego z uczniów.

Elżbieta Kujawa w swoich podziękowaniach zwróciła się do wszystkich pracowników Urzędu Gminy Drawsko, z którymi miała okazję współpracować, w szczególności z Referatu Kadr, Płac i Oświaty, Referatu Finansowego i USC, podkreślając fakt, że pracę w Gminie Drawsko będzie wspominać bardzo pozytywnie. Kolegom dyrektorom życzyła dalszych tak ścisłych kontaktów i możliwości konsultacji swoich decyzji, co niejednokrotnie okazało się bezcenne w codziennych zawodowych decyzjach.

Spotykając na swojej drodze zawodowej ludzi zastanawiamy się jak będzie, czy kontakt będzie pozytywny, czy współpraca się ułoży, czy tak po ludzku dogadamy się? W przypadku Elżbiety Kujawa wykonującej obowiązki Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Józefa Noji w Pęckowie możemy zdecydowanie stwierdzić -tak. "Klucz do sukcesu, to nie informacje. To inni ludzie". Dziękujemy za współpracę.

(Anna Fręś, sekretarz Gminy Drawsko)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%