Zamknij
REKLAMA

Historia związku i rozstania Piotra Żyły i Justyny Żyły. Więcej plotek na Pinkwall.pl.

07:49, 21.08.2020 | materiały partnera

Historia miłości i rozstania Piotra i Justyny Żyłów

W 2018 roku rozpoczęła się głośna sprawa, która trwa do dzisiaj. Aż ciężko w to uwierzyć… Właśnie wtedy Piotr i Justyna Żyłowie ogłosili, że się rozstają. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że wszystko odbyło się w cieniu wielkiego skandalu. I kiedy wydawało się, że w końcu sprawa będzie miała swój finał - przyszedł rok 2020 i znowu zaczęło się pranie brudów. Przypomnijmy więc sobie jak wyglądała historia miłości, a przede wszystkim rozstania, Żyłów.

Historia, która trwa do dzisiaj

Justyna Lazar, siostra cioteczna Adama Małysza, została żoną Żyły w 2006 roku. Para doczekała się dwójki dzieci - Jakuba, urodzonego w 2007 roku, a także Karoliny, która na świat przyszła w 2012. Ich związek przetrwał 12 lat, do 2018 roku, kiedy to pojawiły się pierwsze informacje o kryzysie w ich związku. We wrześniu 2018 odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa, a w listopadzie otrzymali rozwód za porozumieniem stron. Ale zaczęło się jeszcze długo przed rozwodem…

To w „Fakcie” pierwszy raz opublikowano informację, że w małżeństwie Żyłów nie dzieje się dobrze. Piotrek, wracając z zimowych igrzysk olimpijskim w Pjongczangu, miał zostać odebrany z lotniska przez inną kobietę. Jego bliski znajomy miał mówić, że Justyna i Piotr już dawno nie są razem. Oliwy do ognia dolała Justyna, która to potwierdziła, ogłaszając, że od dłuższego czasu skoczek ma kochankę i że zostawił ją, i dzieci, właśnie dla innej kobiety.

Piotr Żyła utrzymywał, że powodem nie była wcale inna kobieta i że jego małżeństwo już wcześniej istniało jedynie na papierze. Podkreślił, że dzieci są dla niego najważniejsze. Justyna jednak nie przestawała opowiadać różnych rzeczy o swoim małżeństwie. Aż do momentu, w którym nie ustalili oboje, że nie będą komentować nic w mediach, a Żyła złożył pozew o rozwód. Ponoć żyli w dobrych stosunkach, ale nie trwało to długo. Żyła oskarżyła swojego męża o to, że bił ją i zastraszał. Skoczek dementował to, mówiąc, że powodem rozpadu związku były liczne kłótnie i wielokrotne pakowanie jego rzeczy. W końcu nie wytrzymał i odszedł, a Justyna miała mieć partnera. W 2019 roku, po różnych występach w programach, Żyła powiedziała, że przeżyła rozpad rodziny i na tym się zakończyło.

Zaognienie konfliktu

Aż do 2020 roku. Ponownie zaczęli prać swoje brudy. Justyna Żyła pokazała zdjęcia rozmów Żyły z ich córką, która była daleko od jakiegoś poziomu. W odpowiedzi Piotr pokazał agresywne SMS-y swojej żony.

Konflikt zaczęły zaogniać zdjęcia z Instagrama, gdzie prześcigali się w pokazywaniu kto jest bardziej szczęśliwy. Wyszło wtedy na to, że Żyła od dłuższego czasu spotyka się z młodą aktorką, a Żyła pokazywała zdjęcia z młodym chłopakiem, który miał… inną dziewczynę. Ciężko już połapać się w kwestii relacji Żyłów, ale mamy cichą nadzieję, że kiedyś się to skończy.

W końcu oboje opublikowali swoje oświadczenia, a Żyła zamknęła temat pokazując poniszczone pamiątki związane z byłym mężem. Mamy tylko nadzieję, że nie ucierpią na tym ich dzieci. Chociaż pewnie nasłuchały się sporo…

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%