Zamknij
REKLAMA

Wyniósł skradziony towar przez dziurę w płocie

09:56, 05.06.2020 | asp. Karolina Górzna-Kustra
Skomentuj
REKLAMA

37-letni mieszkaniec Trzcianki dokonał kradzieży w jednym z miejscowych sklepów z akcesoriami ogrodowymi.

28 maja br. około godziny 21. funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzciance otrzymali zgłoszenie o kradzieży akcesoriów ogrodowych i wyposażenia ogrodu w jednym z miejscowych marketów. Wartość skradzionego towaru właściciel oszacował na 1600 złotych. Z policyjnych informacji wynikało, że złodziej skradzione fanty dwukrotnie wyniósł z tzw. "ogródka" sklepowego przez dziurę w płocie. Swój łup pozostawił za ogrodzeniem i postanowił poczekać, aż się ściemni by po niego wrócić. Kiedy próbował go zabrać, został spłoszony przez sprzedawcę.

Na podstawie monitoringu sklepowego policjanci szybko ustalili tożsamość sprawcy. To 37-letni mieszkaniec Trzcianki, który był już wcześniej karany za podobne przestępstwa.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu kradzieży. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Podejrzany będzie wyjaśniać w sądzie również szczegóły kradzieży drabiny o wartości 600 złotych, którą ukradł 23 maja br. z terenu jednej z posesji w Trzciance.

Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(asp. Karolina Górzna-Kustra)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA