Zamknij
REKLAMA

Podziękowania dla nauczycieli. Odchodzą na emeryturę

15:52, 29.06.2020 | Przemysław Grześkowiak, dyrektor SAO Wieleń
Skomentuj fot. MiG Wieleń
REKLAMA

Zastępca burmistrza Wielenia Jan Graczyk spotkał się z nauczycielami, którzy kończą swoją karierę zawodową jako pedagodzy.

Z zawodu nauczycielskiego na zasłużoną emeryturę odchodzą Bożena Wiśniewska - nauczyciel wychowania przedszkolnego w Gminnym Przedszkolu w Wieleniu, Maria Banasiak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, Ewa Filoda - nauczyciel edukacji specjalnej i Maria Kaźmierczak - nauczyciel m.in. przyrody ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu.

Burmistrz Jan Graczyk dziękował pedagogom za zaangażowanie i czas poświęcony na doskonalenie jakości pracy placówek, w których pracowali. Życzył również zdrowia, radości życia i zadowolenia oraz spełnienia marzeń, na realizację których z pewnością znajdą teraz czas. Podziękowania i życzenia pomyślności złożyli również dyrektor Samorządowej Administracji Oświatowej w Wieleniu Przemysław Grześkowiak, dyrektorka Gminnego Przedszkola w Wieleniu Teresa Mąka oraz Eugeniusz Forma - wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu.

Wszyscy obecni na spotkaniu podkreślali, że teraz nastał czas nowych wyzwań i życzyli emerytom pomyślności w ich realizacji. Ze wszystkich stron płynęły życzenia zdrowia. W takich momentach nie sposób nie czuć wzruszenia, które towarzyszyło wszystkim uczestnikom tego wyjątkowego dnia.

Na zakończenie spotkania, przy wspólnej kawie, nauczyciele wspominali lata spędzone w zawodzie nauczyciela oraz dzielili się swoimi planami na przyszłość.

(Przemysław Grześkowiak, dyrektor SAO Wieleń)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA