Zamknij
REKLAMA

"Orlik 2020 +40" - Puchar Burmistrza Wielenia pojechał do Czarnkowa

08:48, 23.10.2020 | Grzegorz Korus
Skomentuj
REKLAMA

Do walki w turnieju o Puchar Burmistrza Wielenia, zorganizowanym przez Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych oraz Urząd Miejski w Wieleniu, przystąpiły cztery zespoły, reprezentujące Czarnków, Wieleń, Drawsko i Krzyż Wielkopolski.

Turniej odbył się  na Orliku w Wieleniu z zachowaniem wszystkich obostrzeń związanych z epidemią. Zawodnicy z rocznika 1980 i starsi spotkali się aby walczyć o główną nagrodę, jaką był Puchar Burmistrza Wielenia. Przywitał ich w imieniu własnym oraz członków zarządu Powiatowego Zrzeszenia LZS Krzysztof Marcinkowski z Czarnkowa, życząc wszystkim zwycięstwa oraz zdrowej rywalizacji.

Po oficjalnym otwarciu drużyny rozpoczęły rywalizację o główną wygraną. Ponieważ do turnieju przystąpiły cztery drużyny, organizatorzy zdecydowali, że mecze będą rozgrywane każdy z każdym bez podziału na grupy, w czasie gry 15 minut.

Po zaciętych i wyrównanych pojedynkach oraz wielkich emocjach, ostatecznie 9 punktów zapisała na swoim koncie drużyna z Czarnkowa (Puchar Burmistrza Wielenia), 6 punktów Wieleń (Puchar Starosty Powiatu Czarnkowsko Trzcianeckiego), 3 punkty Drawsko (Puchar Prezesa Powiatowego Zrzeszenia LZS), z zerowym dorobkiem zakończyła rozgrywki ekipa z Krzyża Wlkp.

Organizatorzy wręczając nagrody podziękowali za sportową walkę i zdrową rywalizację oraz postawę fair- play podczas całego turnieju. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar, a ostatni w klasyfikacji zespół otrzymał piłkę.

Na zakończenie turnieju Krzysztof Marcinkowski podziękował wszystkim zawodnikom za udział w imprezie, za wspaniałą sportową walkę fair-play o każdą piłkę i za wylany pot na boisku. Podziękowania skierował także do sponsorów za pomoc w zorganizowaniu turnieju, sędziemu oraz kolegom, którzy w tym celu poświęcili swój wolny czas, aby pierwsza edycja turnieju "Orlik 2020 +40" mogła dojść do skutku.

(Grzegorz Korus)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%