Zamknij
REKLAMA

31 sierpnia: Dzień Spieczonego Bliźniaka

08:57, 31.08.2019 | fct
REKLAMA
Skomentuj
fot. facebook

W ostatnią sobotę sierpnia w Czarnkowie odbędzie się XXI Dzień Spieczonego Bliźniaka - spotkanie bliźniąt z całej Polski.

Specjalnie dla bliźniąt, trojaczków, czworaczków, pięcioraczków, ich rodzin i przyjaciół Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie organizuje corocznie Dzień Spieczonego Bliźniaka. Pomysł imprezy jest prosty. Po upalnym lecie spieczone słońcem bliźniaki przyjeżdżają do Czarnkowa, by wspólnie się bawić, poznać inne pary bliźniąt, w końcu żeby pożegnać wakacje i lato.

Tradycyjnie podczas Dnia Spieczonego Bliźniaka nie braknie wielu atrakcji. Przede wszystkim konkursy z nagrodami dla młodszych i starszych bliźniąt, ranking publiczności „Jak dwie krople wody", konkurs wiedzy bliźniaczej „Co dwie głowy...". Poza tym wspólna fotografia, parada i przemarsz ulicami miasta oraz wielki festyn w amfiteatrze specjalnie dla bliźniąt i ich gości. Na bliźniaków zawsze czeka dużo dobrej zabawy, muzyka, konkursy, mnóstwo nagród, upominków i okolicznościowych prezentów.

Program Dnia Spieczonego Bliźniaka jest tak pomyślany, aby zintegrować środowisko bliźniąt, a jednocześnie aby bawiło się całe miasto i wszyscy goście. Atrakcyjność Dnia Spieczonego Bliźniaka" doceniły ogólnopolskie media, które na żywo relacjonują przebieg tego spotkania. Zazwyczaj każdego roku w imprezie uczestniczy ponad 130 par bliźniąt z całego kraju, a także z zagranicy.

Zapraszamy do Czarnkowa 31 sierpnia!

(fct)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktyct.pl | Prawa zastrzeżone