W ramach kampanii społecznej Zaadoptuj NGO, aż 12 organizacji z Piły, Chodzieży, Wielenia, Trzcianki, Rogoźna, Jastrowia i Złotowa czeka na osoby, które chcą się zaangażować.
Organizacje, które czekają na Ciebie:
● Fundacja Sowelo: Wspiera rodziny i osoby w trudnej sytuacji życiowej, w tym osoby z niepełnosprawnościami.
● Fundacja Małych Serc: Pomaga dzieciom, szczególnie w zakresie zdrowia i edukacji. Dziergają m.in. ośmiorniczki dla wcześniaków.
● Fundacja Tibi Rogoźno: Wspiera rozwój osobisty i społeczny dzieci i młodzieży.
● Fundacja Ukryte Marzenia: Pomaga w realizacji marzeń dzieci z rodzin o ograniczonych możliwościach. Wspiera również zdrowie psychiczne.
● Fundacja Złotowianka: Angażuje się w pomoc rodzinom w trudnych sytuacjach i pokazuje, że niepełnosprawność to nie koniec świata.
● Fundacja Ratuj Ryby: Działa na rzecz ochrony środowiska, wód i ryb.
● WOPR Województwa Wielkopolskiego Oddział Miejsko-Powiatowy Anioły w Trzciance: Edukuje i zapewnia bezpieczeństwo nad wodą.
● Stowarzyszenie Pilscy Patrioci: Promuje postawy patriotyczne i dba o pamięć historyczną.
● Chodzieska Rada Seniorów: Dba o interesy lokalnych seniorów.
● Młodzieżowa Rada Miejska w Chodzieży: Reprezentuje młodzież i promuje ich prawa.
● Fundacja Miluszków: Ratują psy i koty, szukając im nowych domów.
● Stowarzyszenie Satori: Promuje zdrowy styl życia i organizuje treningi karate.
Jak widzisz, organizacje działają w bardzo różnych obszarach. Niezależnie od Twoich zainteresowań, wieku i umiejętności, z pewnością znajdziesz miejsce, w którym Twoja pomoc będzie nieoceniona.
Chcesz zmienić Piłę i okolice na lepsze? Wejdź na stronę https://zaadoptujngo.pl/pila i dowiedz się więcej o tym, jak możesz pomóc!
Kampania społeczna Zaadoptuj NGO zwraca uwagę obywateli na ogrom projektów i działań realizowanych przez lokalne organizacje społeczne, które posiadają swoją siedzibę w województwie Wielkopolskim. Chcemy budować i wzmacniać świadomość jak wiele wydarzeń i akcji istnieje dzięki społecznemu zaangażowaniu obywateli i ich organizacji. Zwracamy uwagę na różnorodność tych działań - realizowanych przez osoby w każdym wieku, od promocji, edukacji i sportu poprzez pomoc osobom z niesprawnościami i zwierzętom, aż po propagowanie kultury i sztuki.
- W ramach kampanii Zaadoptuj NGO zachęcamy do symbolicznego zaadoptowania lokalnej organizacji poprzez różnorodne formy wsparcia - wolontariat, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, wsparcie materialne lub finansowe. Kampania społeczna pobudza świadomość osób indywidualnych, a także przedstawicieli biznesu i jednostek samorządu - mówi Norbert Wierbiłowicz, prezes zarządu Fundacji FaniMani.
Organizatorem kampanii społecznej jest Fundacja FaniMani, organizacja pożytku publicznego, która od 2014 roku dostarcza rozwiązania fundraisingowe dla organizacji społecznych i obywatelskich w całej Polsce.
Misją Fundacji FaniMani jest wspieranie różnych organizacji w zbieraniu funduszy na to, co jest ważne poprzez serwis FaniMani.pl, który współpracuje z ponad 12500 organizacjami pozarządowymi i obywatelskimi w całej Polsce, fundacjami, stowarzyszeniami, szkołami, harcerzami i innymi grupami realizującymi zadania o naturze prospołecznej w całym kraju.
Fundacja FaniMani realizuje kampanię społeczną Zaadoptuj NGO w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 Narodowego Instytutu Wolności.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz