A może jest coś na rzeczy, że ci politycy tak gwałtownie protestują przeciwko "seksualizacji dzieci i młodzieży", choć takowej w programie tam nie ma?
Może własne, wyparte libido daje w ten sposób znać?
I nawet neutralne tematy, jak dbałość o zdrowie fizyczne i psychiczne, troska o dobrostan, o środowisko, są kojarzone z "fiutkami" i "muszelkami".
Zaiste bardzo silne musi ono być, skoro wszędzie widzą genitalia.
W związku z tym, jak średniowieczni inkwizytorzy, spaliliby na stosie wszystko i wszystkich, co z tym przedmiotem się kojarzy, choć nie czytali nawet programu.
Smołą piekielną oblaliby rodziców posyłających pociechy na ten przedmiot.
Batożyli szefową MEN i nauczycieli za to, że "deprawują" polskie dziatki, choć te, już od przedszkolaka, są w sieci atakowane przez pornograficzne, internetowe strony, przed którymi coraz trudniej je ochronić.
A to oznacza, że wyrośnie nam pokolenie wychowane na takich wzorcach, a nie na nauce. Łącznie z First Obywatelem na czele.
Czy tego chcą?
Nie cierpię ignorancji prowadzącej do ciemnoty i durnoty.
Z których się bierze fanatyzm wszelkiego autoramentu.
"Uszczęśliwianie" ludzi na siłę na swój obraz i podobieństwo, do tego stopnia, że z tej "miłości" gotowi byliby odsądzić od czci i wiary.
Pomóżmy małej Agatce! Liczy się każde wsparcie!
W imieniu rodziców Agatki, bardzo prosimy o pomoc 🙏 Dziękujemy redakcji Fakty Piskie za tak wspanialy artykuł.
Monika
17:04, 2025-08-13
Jednogłośne absolutorium i brak wotum zaufania
A u nas w Trzciance wręcz odwrotnie, wszyscy kochają burmistrza a Rada Miejska przyklaskuje mu i z wiernym posłuszeństwem patrzy w oczka szefa. Tylko jakieś plotki o długu ktoś rozsiewa......aaa, to Ci z Wielenia😮
Hi, HI
07:37, 2025-08-01
Jednogłośne absolutorium i brak wotum zaufania
Jako mieszkaniec, który naprawdę interesuje się sprawami gminy i ogląda wszystkie sesje, uważam, że Rada Miejska pokazała charakter i odpowiedzialność. Wstrzymanie się od przyznania wotum zaufania to nie akt złośliwości, tylko sygnał, że radni nie są od klepania wszystkiego, co burmistrz powie, tylko od kontrolowania i dbania o interes mieszkańców. Co ważne – radni jasno uzasadnili swoją decyzję, więc nikt nie może powiedzieć, że to było bez podstaw. Nie chodzi o robienie polityki, tylko o uczciwość wobec nas – mieszkańców. W końcu to rada ma patrzeć władzy na ręce. Brawo za odwagę i jasne pokazanie, że gmina jest najważniejsza. A swoją drogą – artykuł jest mocno stronniczy i wygląda na napisany przez sam Urząd Miasta albo na jego zlecenie, więc dobrze, żeby mieszkańcy znali też drugą stronę. Zachęcam wszystkich, żeby obejrzeli nagranie z obrad sesji i sami wyciągnęli wnioski.
Mieszkaniec Wielenia
11:20, 2025-07-02
Jednogłośne absolutorium i brak wotum zaufania
Art jednostronny pusany na zamówienie burmistrz. Autor zapomniał napisać że 2024 to kolejne kredy, bezprawne premie 3600zł co miesiąć, złozenie wniosku do Wód Polskich o drastyczne podwyżki wody, chęć nałożenia maksymalnych podwyżek podatku - najlepiej wszystko na maxa, podwyżka wynagrodzenie burmistrz na maxa, niechęć do naprawy drabiny w OSP
Obywatel
15:12, 2025-07-01
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz