Zamknij
REKLAMA

Paweł Domagała zagra dla Mateusza z Trzcianki

08:59, 14.10.2020 | fct
Skomentuj
REKLAMA

13 grudnia o godzinie 18.00 w hali sportowo-widowiskowej w Trzciance odbędzie się koncert charytatywny Pawła Domagały, z którego dochód zostanie przeznaczony na operację kręgosłupa Mateusza Stańczyka.

16-letni Mateusz z Trzcianki cierpi na poważne skrzywienia kręgosłupa. Możliwości operacji w Polsce się wyczerpały. Nadzieją jest leczenie za granicą. Na to potrzeba jednak 150 tysięcy złotych. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony właśnie na ten cel.

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Drugą wielką pasją Pawła, oprócz aktorstwa, jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu. W 2016 roku zadebiutował albumem "Opowiem Ci o mnie", który osiągnął status Złotej Płyty. Kolejne wydawnictwo nosiło tytuł "1984", obecnie artysta pracuje nad płyta "Wracaj", którego premiera zapowiedziana jest na 20 listopada 2020.

Bilety w cenie 90 zł do nabycia w Bibliotece Publicznej i Centrum Kultury im. K. Iłłakowiczówny w Trzciance oraz online.

(fct)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA