Zamknij
REKLAMA

Czy plebiscyt branżowy Orły Elektryki jest potrzebny dobremu elektrykowi?

08:57, 03.09.2020 | materiały partnera

Utarło się przekonanie, że fachowiec, który wyśmienicie zna się na swojej profesji nie powinien mieć problemu z pustym kalendarzem zleceń. Jest to bardzo dalekie od prawdy, gdyż nie tylko umiejętności jakie posiadamy decydują o tym ilu klientów skorzysta z naszych usług. Ważny w tej kreacji jest wizerunek oraz świadomie przeprowadzony marketing, nawet w podstawowej formie. Czy plebiscyt ORŁY Elektryki będzie tutaj pomocny?

Dlaczego tak trudno jest się przebić?

Jesteśmy dobrymi elektrykami z doświadczeniem, a mimo to, na nadmiar klientów nie możemy narzekać. Co jest tego przyczyną? Na pewno kilka rzeczy. Po pierwsze, wzrost konkurencji. Projektowanie i montaż instalacji elektrycznych to zajęcie intratne – potrzebne wszystkim ludziom, którzy korzystają z dobrodziejstw elektryczności. Nie dziwi więc, że wraz z popytem rośnie podaż. Elektryków przybywa, trzeba w tej lawinie się jakoś wyróżnić. Żyjemy w świecie powszechnego dostępu do informacji, wystarczy więc tylko wykorzystać ten fakt i dostarczać potencjalnie zainteresowanym danych na nasz temat.

Elektryk – czym powinien się chwalić?

Zainteresowani naszymi usługami z chęcią dowiedzą się gdzie znajduje się siedziba naszej firmy oraz jak wygląda, a także jak się z nami skontaktować. To podstawowe informacje, których szukają (odpowiadające na pytania: kto? gdzie?). Następne zaś, będą chcieli poznać odpowiedź na postawiony dylemat: Czy będę zadowolony z tych usług? W jaki sposób są wykonywane? Znalezienie tutaj jakiejkolwiek informacji będzie uznane za sukces. Nie powinniśmy więc dopuszczać, by były to przypadkowe wpisy na forum internetowym czy komentarze na portalach społecznościowych. To my musimy zadbać, by nasz przekaz dotarł do potencjalnego klienta.

Dlaczego ORŁY Elektryki?

Uczestnictwo w plebiscycie nic nie kosztuje, ale na potencjalnej wygranej możemy wiele zyskać. Zwycięzcy są bowiem nagradzani umieszczeniem danych firmy w zestawieniu organizatora Orłów Elektryki. Osoby, które natrafią na tę informację dostają przekaz: ten przedsiębiorca jest jednym z najlepiej ocenianych w swoim mieście. Jeśli do tego, uda mu się to zrobić kilka razy z rzędu (w różnych edycjach) to wiemy, że mamy do czynienia z firmą rzetelną, stale rozwijającą się i potrafiącą współpracować z różnymi osobami. Uzyskanie tytułu laureata nie jest tutaj taką prostą sprawą. Należy się wykazać przynajmniej 80% pozytywnych ocen z portali, na których każdy użytkownik może ją dodać indywidualnie wybranej firmie. Automatyczne oprogramowanie Orłów nie pomija żadnego serwisu. Zasady są przystępne i widoczne dla każdego. Zainteresowani, którzy nawet pobieżnie się z nimi zapoznają, będą wiedzieć, że przedsiębiorcy obecni w zestawieniu to prawdziwe Orły Elektryki.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%