Zamknij

wtorek, 14.01, godz. 20.30

Od 14.01.2020 do 14.01.2020

Cactus Pub w Trzciance

Bilety: Przedsprzedaż 40 zł, w dniu koncertu 50 zł

Ghalia Volt - piosenkarka, gitarzystka i autorka tekstów – urodziła się Brukseli, ale karierę muzyczną rozwija po przeprowadzce do Luizjany w USA. Wiosną 2016 roku w muzycznej mekce Nowego Orleanu Ghalia zrobiła wrażenie i zaprzyjaźniła się z uznanym na całym świecie projektem harmonijkowym "Johnny Mastro & Mamas Boys". Mocne brzmienie zespołu posłużyło jako tło ich współpracy studyjnej w Los Angeles. Utwory szybko przykuły uwagę Ruf Records, co zaowocowało kontraktem nagraniowym, w który Ghalia prezentowała się pod nazwą zespołu "Ghalia & Mama's Boys".

W 2017 roku wydany został album "Let the Demon Out". Początek 2019 roku to niezwykle udana trasa koncertowa i udział w kolejnych festiwalach. Obecny rok to płyta "Mississippi Blend".

Koncert w Trzciance to element obszernej trasy europejskiej w Słowacji, Czechach, Polsce, Niemczech, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Austrii. Skład: Ghalia Volt - gitara, śpiew; Dean Zucchero - gitara basowa, Lightnin` Malcolm - gitara, Lee Andrew Williams Jr. - perkusja.